top of page

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Pembe Gradyan

Teknoloji gelişmekte Dijital Çağ yaklaşmakta!

 

Eğer bugün dijitalde yer almıyorsanız yarın sizin için çok geç olabilir. Çünkü rakipleriniz her geçen gün işletmelerini Dijital Çağa taşımak için çalışmalar yapmaktadır. Hadi vakit kaybeden Sosyal Medya Yönetimi neymiş bir göz atalım.

Milyonlarca kullanıcı artık işlerini, çalışmalarını ve projelerini sosyal medya platformları aracılığıyla yönetmekte ve gündemi bu şekilde takip etmektedir.

Günümüzde durmadan her gün gelişmeye devam eden Sosyal Medya, kurumsal işletmenizi veya firmanızı en üst seviyeye çıkartmayı sağlayabilen mecraların başında gelmektedir.

Yalnızca sosyal medya reklamları ile değil, işletmenize ait kurumsal sosyal medya hesaplarının doluluğu ve içeriklerin yaratıcılığı ile birlikte hedef kitlenize hitap edebilir, güven sağlayabilirsiniz. İşte tam bu noktada biz size yardımcı olabiliriz!

Peki biz sizin için ne yapıyoruz?

  • Öncelikle işletmenize ait kurumsal sosyal medya hesaplarınızı oluşturuyoruz. Eğer hali hazırda bir kurumsal hesabınız var ise yeni bir hesap açmıyor, var olan hesapla devam ediyoruz.

  • Bulunmak istediğiniz sektörü belirliyor, hedef kitlenizi seçiyor ve potansiyel müşterilerinize uygun yaratıcı içeriklerle sosyal medya hesabınızı en iyi şekilde hazırlıyoruz.

  • Sosyal medya hesaplarınızı kreatif içeriklerle donatarak profesyonel gözükmesini ve işletmenize karşı güven oluşmasını sağlıyoruz.

  • Belirlediğimiz süre zarfında kurumsal sosyal medya hesabınız ile birlikte marka bilinirliğinizi oluşturmaktayız.

  • Elde edilen verileri her gün kontrol ederek size ayın belirli zamanlarında rapor şeklinde sunmaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Sosyal Ağlar

   FACEBOOK

  • İşletmenizin, belirlediğimiz mantalite ile bir algı oluşturup Facebook'da yer almasını sağlıyor ve hedef kitlenize ait paylaşımlar ile birlikte potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyoruz.

 

   INSTAGRAM

  • Instagram Dünyanın en büyük fotoğraf paylaşım ağı unvanını taşımakta olan bir sosyal medya platformudur .Hedef kitleniz için hazırlamış olduğumuz içerik ve pazarlama stratejileri ışığında , uygun görsel ve hashtag kullanarak etkileşim hedeflemekte, marka bilinirliği yaratmaktayız.

    Hadi daha fazla vakit kaybetmeyin, bizimle iletişime geçin firmanızı bir üst seviyeye taşıyalım!

bottom of page