top of page

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZ KİMİZ?

Gunnen Dijital Reklam Ajansı, Okan GÜNEY tarafından kurulan, dijital pazarlama danışmanlığı hizmeti sunarak işletmeleri dijital dünyaya taşıyan reklam ajansıdır.

NEDEN DİJİTALDE YER ALMALIYIZ?

Dijital Çağ yaklaşmakta, geleneksel pazarlama yöntemleri rafa kalkmaktadır. Dijitalde yer almayan hiçbir işletmenin ömrü uzun değildir. İşte tam bu yüzden işletmenizi Dijital Dünya ile tanıştırın, cirolarınızı ve markanızı bir üst seviyeye taşıyın.

SİZİNLE ÇALIŞMAK İÇİN NE YAPMAMIZ GEREKİYOR?

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden yararlanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında sizden işletmeniz hakkında bilgiler alarak analizler yapmaktayız. Analizler sonucunda işletmenizin eksiklikleri hakkında sizinle detaylı toplantılar yaparak 1 ila 2 iş günü içerisinde gerekli çalışmalara hemen başlamaktayız.

HEDEFLENEN BÜYÜMEYE NE ZAMAN ULAŞABİLİRİZ?

Yapılan her çalışma her analiz her değerlendirme işletmeniz için kazanç sağlamaktadır. Kazancı yalnızca maddi olarak ölçmemek gerekmektedir. İlk ay sorunların tespiti, değerlendirilmesi ve yapılması gereken çalışmalar planlanmaktadır. Yapmış olduğumuz test reklam çalışmaları ile birlikte elde edilen verileri kullanarak daha etkili reklam kampanyaları hazırlamaktayız.

İlk ay içerisinde sosyal medya hesaplarınızda takipçi artışı, web sitenize gelen ziyaretçi artışı ve cironuzda belirli artışlar olmasını hedeflemekteyiz. Sonraki aylarda ise işletmenizin büyümesi katlanarak devam edecektir.

bottom of page