top of page

TIKTOK REKLAMLARI

Pembe Gradyan

Video paylaşım uygulaması olan Tiktok, son yıllarda en çok kullanılan sosyal medya platformların başında gelmektedir. Büyük rağbet gören Tiktok aynı zamanda reklam verme özelliği ile de gündemdedir. Kullanıcı sayısının çok olması erişim düzeyini arttırmaktadır. Bu durum markaların lehine sonuç doğuran bir unsurdur.

 

Tiktok reklamları ise şuanda, dijital pazarlama rakamlarını alt üst etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Bu yüzden Tiktok Reklamları, sektör ayırt etmeksizin tüm firmalar için çok önemli bir boyuta gelmiştir. Tiktok Reklamları ile reklam maliyetlerinizi azaltabilir, hedef kitlenize uygun reklamlar ile istenilen verimi alabilirsiniz.

Facebook Reklamları kaç bölüme ayrılır hadi birlikte inceleyelim.

  • Yayın İçi Reklamlar (in-feeds Ads)

  • Üstten Görünüm (Top View)

  • Marka Devralma (Brand Takeover)

  • Markalı Etiket Challenge

Peki biz sizin için ne yapıyoruz?

Öncelikle size uygun reklam kampanyasını belirliyor, bütçenize uygun bir reklam kampanyası ile birlikte hedef kitlenizin karşısına çıkıyoruz.

 

Tiktok reklamları ile birlikte sayfanızı tanıtıyor ve potansiyel müşterilerinizi firmanız ile buluşturuyoruz!

 

Elde ettiğimiz verileri Tiktok'a sunuyoruz. Tiktok'un bize sunduğu filtreleme imkanı ile birlikte doğru hedef kitlenize uygun filtrelemeler yaparak potansiyel müşterilerinize hızlıca ulaşabiliyoruz.

 

Reklam sonuçları hakkında ayın belirli zamanlarında size raporlar sunuyor, değerlendirme ve analizler yapıyoruz.

 

Reklamları çekici kılan en önemli etkenlerden biri de reklam metinleridir. Hedef kitlenize hitap edecek şekilde dizayn edilmiş stratejik reklam metinleri sayesinde potansiyel müşterilerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

 

Reklamlarınızı ilk defa gören kişiler genellikle ürününüzü veya hizmetinizi satın almayacaktır fakat biz bu kişileri takip ediyoruz. Yeniden hedefleme stratejilerimizi kullanarak tekrar karşılarına çıkarak satın almalarını sağlıyoruz.

 

İnsanların bir çoğu web sitesi olmayan işletmelerden ürün veya hizmet satın almamaktadır. Web sitesi olmayan veya trafiği az olan web siteler hedef kitlesini kaybediyor, potansiyel müşterilerini kaçırıyor demektir. Bu yüzden bir işletme için web sitesi büyük bir önem teşkil etmektedir.

Tiktok Reklamları ile birlikte, web sitenizin ziyaretçi kitlesini katlayarak binlerce insana ulaşabilir, Dijital Dünyada siz de yerinizi alabilirsiniz. 

Hadi daha fazla vakit kaybetmeyin! Bizimle iletişime geçin, firmanızı bir üst seviyeye taşıyalım!

bottom of page